سرخط خبر

» ادارات شهرستانها » آغاز ساخت اولین پیست b.m.x دوچرخه سواری کشور در خرو نیشابور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۵:۲۱

 کد خبر: 10262

آغاز ساخت اولین پیست b.m.x دوچرخه سواری کشور در خرو نیشابور

همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مسئولان استانی و شهرستان نیشابور و بخش زبرخان، کلنگ ساخت اولین پیست b.m.x دوچرخه سواری کشور در شهر “خرو” به زمین زده شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،روزبهانه رئیس هیأت دوچرخه سواری استان با اعلام این خبر گفت: با […]

همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مسئولان استانی و شهرستان نیشابور و بخش زبرخان، کلنگ ساخت اولین پیست b.m.x دوچرخه سواری کشور در شهر “خرو” به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،روزبهانه رئیس هیأت دوچرخه سواری استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به توانمندی های شهر خرو و داشتن قهرمان آسیایی دوچرخه سواری همچون علی مرشدلو، نخستین پیست این رشته  که در واقع، نوعی دوچرخه سواری نمایشی است، در این شهر ساخته می شود.

مجید ناصری گلمکانی (داور بین المللی دوچرخه سواری استان) هم در این باره گفت: ساخت این پیست، امکان استفاده از ظرفیت موجود این شهر و کسب مهارت برای جوانان علاقه مند و گسترش فرهنگ دوچرخه سواری را فراهم می کند.

در ادامه،ترشیزیان رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور  نیز گفت: این پیست که برای اولین بار است در ایران و در شهر خرو ساخته می شود، حاصل تلاش جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی و مشارکت شورای اسلامی و شهرداری شهر خرو خواهد بود.

وی افزود: این پیست پس  از احداث با برگزاری یک مسابقه کشوری به بهره برداری خواهد رسید.ارسال دیدگاه