سرخط خبر

» آخرین خبر » آغاز بررسی طرح‌های اوقات فراغت در سراسر استان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۱

 کد خبر: 22219

پوررضایی خبرداد:

آغاز بررسی طرح‌های اوقات فراغت در سراسر استان

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: ستاد‌های ساماندهی امور جوانان در شهرستان‌های استان با هدف بررسی طرح‌های اوقات فراغت تشکیل می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید پوررضایی با اشاره به برنامه ریزی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای پیاده سازی طرح‌های مختلف اوقات فراغت در استان اظهار کرد: با فرا رسیدن فصل تابستان و نیاز جوانان و نوجوانان به برنامه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و… اداره کل ورزش و جوانان در حال برنامه ریزی رویداد‌های مختلفی در شهرستان‌های مختلف استان است.

وی افزود: ستاد‌های ساماندهی امور جوانان در هر شهرستان با حضور فرمانداران و روسای دستگاه‌ها و نهاد‌های اجرایی و عمومی با هدف بررسی طرح‌های اوقات فراغت متناسب با هر منطقه در حال تشکیل است و شهرستان‌هایی که در این خصوص هنوز اقدامی انجام نداده‌اند ظرف چندروز آینده با تشکیل ستاد گزارشات را برای ما ارسال خواهند کرد.

پوررضایی خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز هر منطقه و اقشار مختلف فعالیت‌ها در نقاط مختلف استان اجرایی خواهد شد. همچنین ستاد ساماندهی امور جوانان استان با موضوع اوقات فراغت بزودی در جهت بررسی طرح‌های ملی با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی تشکیل خواهد شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تمامی نهاد‌ها در حوزه جوانان مسئول هستند و امیدوارم در این بخش به ما کمک کنند تا بتوانیم با فعالیت‌های موثر و مفید در تابستان امسال اوقات فراغت خوبی را برای جوانان برنامه ریزی کنیم.

 ارسال دیدگاه